PAR MUMS

Par mums

Firma "JET" SIA, dibināta 1989. gadā, ir Latvijas privāts uzņēmums, kura galvenais birojs atrodas Rīgā, Latvijā. Firma "JET" SIA ražo Master pulksteņus, pulksteņus-termometrus. Kā arī mums ir ilgstoša pieredze sarežģītu elektronisko iekārtu uzstādīšanā un apkalpošanā. Mēs piedāvājam sporta laika uzskaites aprīkojumu un citu sarežģītu elektronisko aprīkojumu: liela izmēra video un informācijas tablo, pulksteņus un tablo dzelzceļa stacijām un lidostām, mobilus LED ekrānus.

“JET” ir SWISS TIMING Kompānijas pilnvarotais izplatītājs, kas ir SWATCH GROUP Koncerna daļa un ir viens no pasaules vadošajiem sporta laika uzskaites  uzņēmumiem (www.swisstiming.ch).  SWISS TIMING nodrošina ne tikai laika uzskaiti, datu apstrādi un rezultātu izplatīšanu, bet arī nozares svarīgākās tehnoloģijas attīstību. Jau vairāk nekā 40 gadus Swiss Timing ir viens no uzticamākajiem un novatoriskākajiem vārdiem sportā. 

Citas JET aktivitātes ir:
Šveices pulksteņi, tirdzniecība un serviss. Firmai pieder sava mazumtirdzniecības veikalu ķēde “ŽENĒVA” un servisa centrs. JET ir LONGINES, RADO, TISSOT, CERTINA un citu zīmolu pulksteņu pilnvarots izplatītājs Latvijā (www.zeneva.lv). Kopētāju un biroja aprīkojuma tirdzniecība un serviss. Firma ir Japānas kopēšanas aparātu “RICOH” un amerikāņu biroja tehnikas “FELLOWES” pilnvarots izplatītājs Latvijā (www.jet-birojs.lv).

 

KONTAKTI

Firma "JET" SIA
Reģ. Nr .: 40003044897

Adrese: Lāčplēša iela 87F, Rīga, LV 1011, Latvija

Tālr.: +371 67332842; Fakss: +371 67332810

www.sportaserviss.lv

E-mail: jet@jet-birojs.lv