Tablo

Elektroniskais tablo: pulkstenis-termometrs
Baseiniem un sporta būvēm, 1.līnija Pilns Info
OMEGA Kontrolieris dažādu sporta veidu tablo, 3400.900
Daudzfunkciju kontrolieris Saturn un Orion produktiem. Ērts LCD displejs (240x128) attēlo visu tablo informāciju. Pilns Info
OMEGA SATURN tablo bāzes sistēma tips 602, 3400.602
Bāzes tablo - spēles laiks, punkti (līdz 199) un spēles periods. Trīs minūtes pārtraukumu indikātori un servisa indikātors. Visi cipari 25cm augsti. Iebūvēta taure. Pilns Info
OMEGA SATURN tablo tips 604, 3400.604
Daudzfunkcionāls tablo - spēles laiks, punkti (līdz 199), spēles periods (sets) (visi cipari 25cm augsti) un viens soda laiks katrai komandai (cipari 15cm augsti). Trīs vienas minūtes pārtraukuma indikātori un servisa indikātors. Iebūvēta taure. Pilns Info
OMEGA SATURN tablo tips 902, 3400.902
Bāzes tablo - spēles laiks, punkti (līdz 199) un spēles periods. Trīs minūtes pārtraukumu indikātori, servisa vai bumbas pārvaldītāja indikātors, spēles apturēšanas indikātors. Visi cipari 30cm augsti. Iebūvēta taure. Kontroliris nav komplektā. Pilns Info
OMEGA SATURN tablo tips 903, 3400.903
Bāzes tablo - spēles laiks, punkti (līdz 199) un spēles periods, 2 papildus cipari komandu pārkāpumu soda punktiem. Trīs minūtes pārtraukumu indikātori, servisa vai bumbas pārvaldītāja indikātors, spēles apturēšanas indikātors. Visi cipari 30cm augsti. Iebūvēta taure. Kontrolieris nav komplektā. Pilns Info
OMEGA SATURN tablo tips 908, 3400.908
Bāzes tablo - spēles laiks, punkti (līdz 199) un spēles periods, 3 soda laiki katrai komandai. Trīs minūtes pārtraukumu indikātori, servisa vai bumbas pārvaldītāja indikātors, spēles apturēšanas indikātors. Pamatā tablo izmanto HOKEJĀ, HANDBOLĀ un TENISĀ. Visi cipari 30cm augsti, izņemot soda laiki ir 25cm augsti. Iebūvēta taure. Komntrolieris nav komplektā. Pilns Info
OMEGA SATURN tablo tips 909, 3400.909
Bāzējas uz 908 tablo - spēles laiks, punkti (līdz 199) un spēles periods, 3 soda laiki katrai komandai, papildus 2 moduļi, kas rāda soda punktus katram spēlētājam BASKETBOLĀ. Trīs minūtes pārtraukumu indikātori, servisa vai bumbas pārvaldītāja indikātors, spēles apturēšanas indikātors. Pamatā tablo izmanto hokejā, handbolā un tenisā. Visi cipari 30cm augsti, izņemot soda laiki ir 25cm augsti. Iebūvēta taure. Pilns Info
OMEGA SATURN tablo tips 929, 3400.929
Bāzējas uz 909 tablo - spēles laiks, punkti (līdz 199) un spēles periods, 3 soda laiki katrai komandai, papildus 2 moduļi, kas rāda soda punktus katram spēlētājam BASKETBOLĀ, iemesto punktu skaitu katram spēlētājam (zaļi, 0 lidz 99), patreiz uz laukuma esošo spēlētāju indikācija (dzeltens, 1 segments) un rezerves spēlētāju numuri (dzelteni, 1 līdz 99). Trīs minūtes pārtraukumu indikātori, servisa vai bumbas pārvaldītāja indikātors, spēles apturēšanas indikātors. Pamatā tablo izmanto hokejā, handbolā un tenisā. Visi cipari 30cm augsti, izņemot soda laiki ir 25cm augsti. Iebūvēta taure. Pilns Info
OMEGA SATURN Spēlētāju vārdu moduļi 3400.730
12 spēlētāju vārdu moduļu komplekts. Komplektā ir divi tablo ar 12 rindām un desmit burtiem katrā rindā. Burtu izmērs: 10x15cm. Šie moduļi pielietojami lomplektā ar 909 un 929 tablo. Pilns Info
OMEGA SATURN Komandu nosaukumu modulis 3400.740
Šis modulis pielietojams komplektā ar 902, 903, 908, 929 tablo. 17 x 15cm izmēra 17(9+8) burti. Pilns Info
OMEGA SATURN 24 sek. pulkstenis 3400.991
Divu 24sek. pulksteņu komplekts. Montē uz basketbola groziem. Trīs puksteņi var tikt samontēti trīsstūrī. Komplektā ietilpst arī 100m kabelis un viena start/stop/nomešanas poga. Cipari:: 25cm sarkanas LED diodes. Iebūvēta taure. Pilns Info
OMEGA SATURN 24 sek. pulkstenis ar spēles laiku 3400.994
Divu 24sek. pulksteņu ar spēles laiku komplekts. Montē uz basketbola groziem. Trīs puksteņi var tikt samontēti trīsstūrī. Komplektā ietilpst arī 100m kabelis un viena start/stop/nomešanas poga. Cipari: 24sek. pulkstenim 25cm. sarkanas LED diodes; spēles laikam 15cm dzeltenas LED diodes. Iebūvēta taure. Pilns Info
OMEGA SATURN 24 sek. pulksteņa grīdas statīvs 3400.990
Komplekts sastāv no diviem statīviem. Statīvi paredzēti 24sek.pulksteņu tipiem 991, 994, 999. Pilns Info
OMEGA SATURN ATHINA tablo tips 938, 3400.938
Paaugstināta spilgtuma tablo - spēles laiks, punkti, spēles periods, 1min. pārtraukumu indikātors, servisa vai bumbas pārvaldītāja indikātors, laika apturēšanas indikātors. 3 soda laiku moduļi katrai komandai ar spēlētāju numuriem un laiku (lieto arī kā setu rezultātu TENISĀ un VOLEJBOLĀ). Pilns Info
OMEGA SATURN ATHINA tablo tips 959, 3400.959
Paaugstināta spilgtuma tablo - spēles laiks, punkti, spēles periods, 1min. pārtraukumu indikātors, servisa vai bumbas pārvaldītāja indikātors, laika apturēšanas indikātors. 3 soda laiku moduļi katrai komandai ar spēlētāju numuriem un laiku (lieto arī kā setu rezultātu TENISĀ un VOLEJBOLĀ. Papildus divi moduļi, kas rāda soda punktu skaitu katram spēlētājam, uz laukuma esošo spēlētāju numurus, katra spēlētāja iemestos punktus (līdz 99) un visu katras komandas 14 spēlētāju numurus (1-99) Pilns Info
OMEGA SATURN ATHINA komandu nosaukumu modulis 3400.749
Komandu nosaukumu tablo 3+3 zīmes (30cm). Paredzēts tablo 938 un 959. Pilns Info
OMEGA SATURN ATHINA komandu nosaukumu modulis 3400.741
OMEGA SATURN ATHINA spēlētāju vārdu modulis 3400.759
Spēlētāju vārdu moduļi paredzēti 959 tablo. Komplektā ir divi moduļi ar 14 spēlētāju vārdiem. Pilns Info
OMEGA SATURN stiprinājuma konstrukcija 3400.797
Tablo SATURN ATHINA 938 stiprinājums konstrukcija.
OMEGA SATURN stiprinājums konstrukcija 3400.798
Tablo SATURN ATHINA 959 stiprinājums konstrukcija. Pilns Info
OMEGA SATURN hanging beam for ATHINA 959 + Players names (3400.799)
OMEGA SATURN ATHINA 24sek. pulksteņu kubs 3400.996
Paaugstināta spilgtuma LED diožu 24sek. uzbrukuma laika pulksteņi ar spēles laiku. Komplektā ietilpst 2 šādi kubi, kas paredzēti montēt uz basketbola groziem. Komplektā ir arī 1 start/stop/nomešanas poga. Mirgojošs semikols. Ciparu lielums 25cm/15cm. Pilns Info
OMEGA SATURN ATHINA 24sek. pulkstenis 3400.999
Paaugstināta spožuma LED diožu 24sek. uzbrukauma laika pulkstenis ar spēles laiku. Paredzēts montēšanai uz basketbola groziem. Trīs šādi pulksteņi var tikt savienoti trīsstūrī. Komplekts sastāv no diviem šādiem pulksteņiem. Komplektā ietilpst arī 100m kabelis un 1 start/stop/nomešanas poga. Mirgojošs semikols. Ciparu lielums 25cm/15cm. Pilns Info
OMEGA SATURN papildus lampa 3400.998
Komplekts sastāv no divām papildus lampām, kuras montējas aiz basketbola groza vairoga un iedegas tad, kad 24sek. uzbrukuma laika pulksteņi sāk skaitīt sekundes. Šo lampu vadība notiek no SATURN controliera pa to pašu kabeli pa kuru vada 24sek. pulksteņus. Pilns Info
OMEGA SATURN Ārējā taure, 3400.786
Jaudīga (113dB) ārējā taure paredzēta ļoti skaļiem apstākļiem. Taure tiek pieslēgta pie SATURN kontroliera. Pilns Info
OMEGA SATURN Hokeja vārtu gūšanas lampas 3400.995
Komplektā ietilpst 2 vārtu gūšanas lampas, 2 ON/OF spiedpogas, montāžas materiāli. Barošana notiek pa kabeli no SATURN kontroliera. Pilns Info
OMEGA SATURN Hokeja brīvdabas tablo 3400.980
Hokeja ciparu tablo paredzēts brīvdabas apstākļiem: spēles laiks, punkti, periods, pārtraukumu un soda minūšu informācija. 24cm cipari. Alumīnija rāmis. Pilns Info
OMEGA VEGA kontrolieris 3412.900
Daudzfunkcionāls kontrolieris VEGA produktiem. Lietotājam ērts LCD displejs (240x128) uz kura redzama visa tablo informācija. Ērtas piktogrammas ļauj viegli orientēties funkcijās. Programnodrošinājuma atjaunošana ir pieejama SwissTiming mājas lapā (PC kabelis RS232 ir komplektā). Pilns Info
VEGA 200 3412.902
FUTBOLA brīvdabas tablo ar spēles laiku un punktiem (līdz 99). Ciparu izmērs 30cm, redzamība 150m. Ļoti spilgti cipari (4000 lx). Alumīnija korpuss. Izmēri (m): 1.9x1.18x0.15. Kontrolieris un statīvs nav komplektā. Pilns Info
VEGA 320 3412.913
FUTBOLA brīvdabas tablo ar spēles laiku un punktiem līdz 99. Ciparu izmērs 52cm (260m redzamība). Liels spilgtums (4000lx). Alumīnija korpuss. Izmēri (m): 3.2 x 2.0 x 0.15. Patērētā jauda 3kVA. Komandu nosaukumi pēc izvēles. Pilns Info
VEGA 400 3412.914
FUTBOLA brīvdabas tablo ar spēles laiku un punktiem līdz 99. Punktu ciparu izmērs 52cm (260m redzamība), spēles laika ciparu izmērs 80cm. Liels spilgtums (4000lx). Divi alumīnija korpusi. Izmēri (m): 4.0 x 2.4 x 0.15. Patērētā jauda 5kVA. Komandu nosaukumi pēc izvēles. Pilns Info